Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986461769

1 170 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 461 769
Нет в наличии
1 170 ₴
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986461769+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок задн DS DS 4; AUDI A1, A2, A3, A4 B5, A4 B6, A6 C5, A8 D2, ALLROAD C5, TT; CITROEN BERLINGO, BERLINGO/MINIVAN, C2, C2 ENTERPRISE, C3 I, C3 II 1.0-Electric 10.81-
Монтажна позиція задн
Ширина 87.2 мм
Висота 53.2 мм
Товщина 16.3 мм
Гальмівна система LUCAS-GIRLING
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Немає
Номер WVA 20960
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 461 769 |
| Толщина | 16.3 мм |
| Ширина | 87.2 мм |
| Высота | 53.2 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Совместимость с моделью | Bora, Beetle, DS3, Sharan, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Partner, Passat, Superb, Polo, Leon, 405, Toledo, A3, A4, 207, A6, A8, TT, Golf, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | 9e554f94-842f-11eb-b4d4-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴


