Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986490500

840 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 490 500
Нет в наличии
840 ₴
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986490500+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок задн OPEL CALIBRA A, KADETT E, OMEGA A, OMEGA B, SENATOR B, VECTRA B; SAAB 900 II, 9-3 1.6-3.2 09.84-08.03
Монтажна позиція задн
Ширина 61.5 мм
Висота 61.0 мм
Товщина 14.3 мм
Гальмівна система ATE
Використовується із датчиком зносу Немає
Датчик зносу Немає
Номер WVA 21050
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 490 500 |
| Толщина | 14.3 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Высота | 61 мм |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Opel, Saab |
| Совместимость с моделью | Calibra, Omega, 9-3, Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a6d0d034-842f-11eb-92f3-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴


