Колодки гальмівні дискові FERODO FDB1497

3 030 ₴
- Нет в наличии
- Код: FDB1497
Нет в наличии
3 030 ₴
Колодки гальмівні дискові FERODO FDB1497+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок передній (із замком) FORD GALAXY I; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN 1.8/1.9D/2.8 09.97-03.10
Монтажна позиція передн
Ширина 161.0 мм
Висота 72.9 мм/ 74.4 мм
Висота 2 74.4 мм
Товщина 20.1 мм
Гальмівна система ATE
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Номер WVA 23270 ;23269
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FDB1497 |
| Толщина | 20.1 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Высота | 72.9 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Высота внутренней накладки | 74.4 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С фиксатором поршня |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Ford |
| Совместимость с моделью | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FERODO |
| Идентификатор | 8c9cc4fa-8431-11eb-9cf3-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 3 030 ₴


