Диск гальмівний ZIMMERMANN 200251520

2 590 ₴
- Нет в наличии
- Код: 200.2515.20
Нет в наличии
2 590 ₴
Диск гальмівний ZIMMERMANN 200251520+380 (68) 000-48-28
ОксанаДиск гальмівний передній лів/прав INFINITI I30; NISSAN ALMERA TINO, CEFIRO III, MAXIMA / MAXIMA QX V, PRIMERA, X-TRAIL I 1.6-3.5 01.97-
Монтажна позиція передн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 280.0 мм
Товщина 28.0 мм
Мінімальна товщина 26.0 мм
Загальна висота 49.2 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска із внутрішньою вентиляцією
Поверхня покритий
Діаметр монтажного отвору 68.0 мм
Діаметр отвору 114.3 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 200.2515.20 |
| Высота | 49 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Толщина | 28 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Cefiro, Primera, Maxima, Almera, X-Trail |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ZIMMERMANN |
| Идентификатор | 4078770d-8432-11eb-a1e5-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 2 590 ₴


