Диск гальмівний BOSCH 0986479345

1 990 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 479 345
Нет в наличии
1 990 ₴
Диск гальмівний BOSCH 0986479345+380 (68) 000-48-28
ОксанаДиск гальмівний задн лів/прав HYUNDAI SONATA V, TUCSON, XG; KIA MAGENTIS, SPORTAGE II 2.0-3.5 12.98-
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 262.0 мм
Товщина 10.0 мм
Мінімальна товщина 8.4 мм
Загальна висота 61.0 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска повний
Поверхня змащений маслом
Діаметр монтажного отвору 76.0 мм
Діаметр отвору 114.3 мм
Гальмівний диск із підшипником Немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 479 345 |
| Высота | 61 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Толщина | 10 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Magentis, Sonata, Tucson, Sportage |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a2d146ce-842f-11eb-af90-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴


