Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494417

1 230 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 494 417
Нет в наличии
1 230 ₴
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494417+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок задн HYUNDAI ELANTRA IV, GRANDEUR, SANTA FÉ I, SONATA IV, SONATA V, TUCSON, XG; KIA MAGENTIS, OPIRUS, SPORTAGE II 1.6-3.8 03.98-
Монтажна позиція задн
Ширина 98.7 мм
Висота 40.9 мм
Товщина 15.0 мм
Гальмівна система MANDO
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Номер WVA 23543
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 494 417 |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 98.7 мм |
| Высота | 40.9 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Santa Fe, Sonata, Opirus, Getz, Tucson, Elantra |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a7e272c6-842f-11eb-a071-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴


