Колодки гальмівні дискові FERODO FDB1781

1 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: FDB1781
Нет в наличии
1 220 ₴
Колодки гальмівні дискові FERODO FDB1781+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок передн (з гвинтами гальмівного супорта), DACIA LOGAN, LOGAN EXPRESS, LOGAN II, LOGAN MCV, SANDERO; LADA LARGUS; PEUGEOT 205 I, 305 II, 309 I, 309 II 1.0ALK-1.9D 10.82-
Монтажна позиція передн
Ширина 100.0 мм
Висота 65.0 мм
Товщина 18.0 мм
Гальмівна система TRW
Використовується із датчиком зносу Немає
Номер WVA 21463
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FDB1781 |
| Толщина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 65 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Peugeot, Dacia, Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, 19, Rapid, Sandero, 21, Clio, Logan, Largus |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FERODO |
| Идентификатор | 8cf14d20-8431-11eb-bcd0-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 220 ₴


