Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494053

1 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 494 053
Нет в наличии
1 490 ₴
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494053+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок задн AUDI A3, A4 B7, A6 ALLROAD C6, A6 C6, TT; SEAT ALTEA, ALTEA XL, EXEO, EXEO ST, LEON, TOLEDO III; SKODA OCTAVIA II, SUPERB II, YETI; VW CADDY III 1.2-4.2 02.03-
Монтажна позиція задн
Ширина 105.3 мм
Висота 56.6 мм
Товщина 16.0 мм
Гальмівна система LUCAS-GIRLING
Використовується із датчиком зносу Немає
Датчик зносу Немає
Номер WVA 23914
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 494 053 |
| Толщина | 16 мм |
| Ширина | 105.3 мм |
| Высота | 56.6 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Caddy, Superb, Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A6, A3, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a6f8b3a8-842f-11eb-a97a-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴


