Колодки гальмівні дискові ROADHOUSE 281800

1 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2818.00
Нет в наличии
1 250 ₴
Колодки гальмівні дискові ROADHOUSE 281800+380 (68) 000-48-28
ОксанаКолодки гальмівні дискові
ЗАДН MERCEDES A (W169)/ B (W245) / VANEO 02/02-
Висота 41,5 мм
Гальмівна система Girling
Довжина 95,7 мм
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Додатковий виріб/додаткова інформація 2 з гвинтами
Додатковий виріб/додаткова інформація 2 з клейкою плівкою
Місце монтажу Задня вісь
Товщина 14,3 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Roadhouse |
| Код запчасти | 2818.00 |
| Длина | 95.7 мм |
| Высота | 41.5 мм |
| Толщина | 14.3 мм |
| Комплектация колодок | С клейкой пленкой |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | B-Class, A-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ROADHOUSE |
| Идентификатор | e2686515-8434-11eb-8ff3-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴


