Колодки гальмівні дискові REMSA 026305

860 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 0263.05
Нет в наличии
860 ₴/комплект
Колодки гальмівні дискові REMSA 026305+380 (68) 000-48-28
ОксанаКолодки гальмівні дискові
ЗАДН AUDI A1-A8 -08;CITROEN C3-C4 -2011;SKODA OCTAVIA 01-,RAPID 2012-,ROOMSTER -2015,VW GOLF IV 00-,PASSAT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0263.05 |
| Длина | 87 мм |
| Высота | 52.9 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Citroen, Renault, Porsche, Peugeot, Toyota, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Совместимость с моделью | Bora, Beetle, DS3, Sharan, 928, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Alphard / Vellfire, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, 405, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, A6, 208, A8, TT, Wind, Golf, Clio, Roomster, Megane, Alhambra, Ulysse, Altea, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Scenic, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza, Fluence |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | REMSA |
| Идентификатор | e8b64f6a-8434-11eb-a3d9-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴/комплект


