Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494755

1 870 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0 986 494 755
Нет в наличии
1 870 ₴
Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986494755+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок передній KIA OPTIMA 1.7D-2.4 06.10-
Монтажна позиція передн
Ширина 133.1 мм
Висота 58.2 мм
Товщина 17.3 мм
Товщина 2 17.7 мм
Гальмівна система MANDO
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Монтажний комплект 1987474773
Номер WVA 25644
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 494 755 |
| Толщина | 17.3 мм |
| Ширина | 133.1 мм |
| Высота | 58.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.7 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | 01891f99-f374-86e0-b74e-9865d3403002 |
Информация для заказа
- Цена: 1 870 ₴


