Комплект гальмівних колодок передній MAZDA E; MITSUBISHI ENDEAVOR, GRANDIS, PAJERO II, PAJERO III, PAJERO IV, PAJERO SPORT I 2.0D-3.8 02.97-
Монтажна позиція передн
Ширина 139.3 мм
Висота 58.5 мм
Товщина 15.4 мм
Гальмівна система SUMITOMO System
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Монтажний комплект 1987474783
Номер WVA 23488
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 424 709 |
| Толщина | 15.4 мм |
| Ширина | 139.3 мм |
| Высота | 58.5 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | e, Pajero, Grandis |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | 9bab6a29-842f-11eb-b17b-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 330 ₴





