Колодки гальмівні дискові BOSCH 0986424371
ПЕРЕДН MITSUBISHI CARISMA 1.6, 1.6 16V, 1.9TD 95-, SPACE STAR 98-, VOLVO S40/V40 1.8I , 1.9 TD, 2.0I 16V 96-01.98
кту
Монтажна позиція передн
Ширина 130.1 мм
Висота 72.5 мм
Товщина 14.2 мм
Гальмівна система LUCAS-GIRLING
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Номер WVA 21920
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 424 371 |
| Толщина | 14.2 мм |
| Ширина | 130.1 мм |
| Высота | 72.5 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Volvo, Smart, Proton |
| Совместимость с моделью | Forfour, V40, Impian, S40, Carisma, Space Star, Colt |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | 9b32ac5c-842f-11eb-a2c1-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴





