Колодки гальмівні дискові TRW GDB2114

2 760 ₴
- Нет в наличии
- Код: GDB2114
Нет в наличии
2 760 ₴
Колодки гальмівні дискові TRW GDB2114+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок передній (з комплектуючими; з гвинтами гальмівного супорта) AUDI A3, Q2, Q3; SEAT LEON, LEON SC, LEON ST, TARRACO; SKODA KODIAQ, OCTAVIA III, OCTAVIA IV 1.0-2.0H 08.12-
Монтажна позиція передн
Ширина 175.2 мм
Висота 69.7 мм
Товщина 20.0 мм
Гальмівна система TRW
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Номер WVA 24738 ;25217
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB2114 |
| Ширина | 175.2 мм |
| Высота | 69.7 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Q3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Идентификатор | 018a228f-746f-8197-8d54-69fd83c03002 |
Информация для заказа
- Цена: 2 760 ₴


