Диск гальмівний задн лів/прав HYUNDAI SANTAMO; KIA JOICE; MITSUBISHI GALANT VII, GALANT VIII, LANCER VII, SANTAMO, SPACE, SPACE RUNNER 1.3-2.5 10.91
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 262.0 мм
Товщина 10.0 мм
Мінімальна товщина 8.4 мм
Загальна висота 60.1 мм
Кількість монтажних отворів 4.0 шт
Тип диска повний
Поверхня лакірован
Діаметр монтажного отвору 90.0 мм
Діаметр отвору 114.3 мм
Гальмівний диск із підшипником Немає
Тип продажу шт
Колір чорн
Діаметр гальмівного барабана 167.0 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Кросс-номери | TRW DF4193 |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF4193 |
| Высота | 60.1 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo, Joice |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Идентификатор | 2ccbc8bf-8435-11eb-9651-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 2 120 ₴









