Диск гальмівний FERODO DDF1618

1 780 ₴
- Нет в наличии
- Код: DDF1618
Нет в наличии
1 780 ₴
Диск гальмівний FERODO DDF1618+380 (68) 000-48-28
ОксанаДиск гальмівний задн лів/прав HYUNDAI ELANTRA IV, I30, IX35; KIA CEE'D, PRO CEE'D, SPORTAGE III 1.4-2.0LPG 06.06-
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 262.0 мм
Товщина 10.0 мм
Мінімальна товщина 9.0 мм
Загальна висота 61.6 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска повний
Діаметр монтажного отвору 76.0 мм
Діаметр отвору 114.3 мм/76.0 мм
Гальмівний диск із підшипником Немає
Тип продажу набір
Момент затяжки 100.0 нм
Болти Немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | DDF1618 |
| Высота | 61.6 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10 мм |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | ix35, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FERODO |
| Идентификатор | 8669bc91-8431-11eb-8b63-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 780 ₴


