Колодки гальмівні дискові
ПЕРЕДН AUDI A4 1.6-3.0 00-04, VW PASSAT 1.6-1.9 96-00
Висота 69,5 мм
Гальмівна система Girling
Довжина 119 мм
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Додатковий виріб / додаткова інформація з ресорою
Додатковий виріб/додаткова інформація 2 з гвинтами
Додатковий виріб/додаткова інформація 2 з клейкою плівкою
Місце монтажу Передня вісь
Товщина 19,4 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 0631.10 |
| Длина | 119 мм |
| Высота | 69.5 мм |
| Толщина | 19.4 мм |
| Комплектация колодок | С болтами/винтами |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A4, Lupo |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | REMSA |
| Идентификатор | e9c3c466-8434-11eb-9008-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 610 ₴





