Комплект гальмівних колодок передній (не для версій США та Мексики) MAZDA 3, CX-3, CX-30 1.5-2.5 07.13-
Монтажна позиція передн
Ширина 141.8 мм
Висота 55.8 мм
Товщина 15.8 мм
Гальмівна система AKEBONO
Використовується із датчиком зносу Так
Датчик зносу Так
Номер WVA 25875 ;25876 ;25877
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Mazda |
| Кросс-номери | TRW GDB3592 |
| Ширина | 141.8 мм |
| Высота | 55.8 мм |
| Толщина | 15.8 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 3, CX-3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Идентификатор | 32eba52a-8435-11eb-8b0f-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 970 ₴





