Колодки гальмівні дискові REMSA 153804

1 310 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1538.04
Нет в наличии
1 310 ₴
Колодки гальмівні дискові REMSA 153804+380 (68) 000-48-28
ОксанаКолодки гальмівні дискові REMSA 1538.04
ПЕРЕДН MAZDA 6 2.0 2.2D 2.5 2013-
Висота 59,6 мм
Довжина 140,3 мм
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Додатковий виріб / додаткова інформація з ресорою
Місце монтажу Передня вісь
Товщина 15,5 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 1538.04 |
| Длина | 140.3 мм |
| Толщина | 15.5 мм |
| Высота | 59.6 мм |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | REMSA |
| Идентификатор | eb9c26cc-8434-11eb-9dbf-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 310 ₴


