Комплект гальмівних колодок передній (із замком) AUDI A3; SEAT TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I; VW GOLF III, PASSAT B3/B4, VENTO 1.4-2.9 06.91-12.10
Монтажна позиція передн
Ширина 157.0 мм
Висота 75.0 мм
Товщина 19.5 мм
Гальмівна система ATE
Використовується із датчиком зносу Немає
Датчик зносу Немає
Номер WVA 21911
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Ferodo |
| Код запчасти | FDB969 |
| Толщина | 19.5 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Высота | 75 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Комплектация колодок | С фиксатором поршня |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Toledo, A3, Octavia, TT, Golf, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FERODO |
| Идентификатор | 8e3ae68a-8431-11eb-a5a3-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴





