Комплект гальмівних колодок передній AUDI Q3; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN, TIGUAN 1.4-2.0D 09.07-
Характеристики
Висота 1 67 мм
Висота 2 72 мм
Гальмівна система ATE
Додатковий виріб / додаткова інформація
Знак відп. ECE R90 APPROVED
Кількість індикаторів зносу 1 на вісь
Контакт попередження про знос з контактом попередження про знос
Товщина 20 мм
Ширина 155 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Кросс-номери | Zimmermann 243332001 |
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 24333.200.1 |
| Ширина | 155 мм |
| Высота внутренней накладки | 67 мм |
| Высота внешней накладки | 72 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Tiguan, Sharan, Touran, Q3, Passat, Alhambra |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ZIMMERMANN |
| Идентификатор | 4189afd9-8432-11eb-a999-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴





