Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES GL (X164), M (W164), R (W251, V251) 3.0D-5.5 09.06-12.14
Монтажна позиція передн
Ширина 193.3 мм
Висота 80.4 мм
Висота 2 80.3 мм
Товщина 21.2 мм
Товщина 2 20.4 мм
Гальмівна система ATE
Використовується із датчиком зносу Немає
Датчик зносу Немає
Номер WVA 24152
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Дисковые |
| Код запчасти | 0 986 494 427 |
| Ширина | 193.3 мм |
| Высота | 80.4 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.2 мм |
| Толщина внешней накладки | 21.2 мм |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | R-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a7e2cd15-842f-11eb-a3f0-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 2 570 ₴





