Колодки гальмівні дискові ATE 13046027652

4 750 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 13.0460-2765.2
Нет в наличии
4 750 ₴/комплект
Колодки гальмівні дискові ATE 13046027652+380 (68) 000-48-28
ОксанаКомплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими; з гвинтами гальмівного супорта), AUDI A4 ALLROAD B8, A4 B8, A5, A6 ALLROAD C7, A6 C7, A7, Q5 1.8-4.2 06.07-09.18
Монтажна позиція передн
Ширина 188.0 мм
Висота 73.5 мм
Товщина 19.2 мм
Гальмівна система Lucas / TRW
Датчик зносу Так
Монтажний комплект 24.8190-0811.2
Номер WVA 24409 ;24743
Матеріал Низький вміст металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-2765.2 |
| Ширина | 188 мм |
| Высота | 73.5 мм |
| Толщина | 19.2 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6, Q5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ATE |
| Идентификатор | 630dee78-842e-11eb-a108-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 4 750 ₴/комплект


