Диск гальмівний FORD C-MAX, FOCUS C-MAX, FOCUS II 1.6D-2.5 10.03-09.12
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 280.0 мм
Товщина 11.0 мм
Мінімальна товщина 9.0 мм
Загальна висота 40.7 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска повний
Поверхня змащений маслом
Діаметр монтажного отвору 63.6 мм
Діаметр отвору 108.0 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986479S49 |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 479 S49 |
| Высота | 40.7 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Толщина | 11 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | C70, S40, V50, C30 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a44701b3-842f-11eb-b1b9-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴







