Диск гальмівний задн лів/прав LEXUS GX; TOYOTA 4 RUNNER V, FJ CRUISER, LAND CRUISER, LAND CRUISER PRADO 2.7-4.6 01.06-
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 312.0 мм
Товщина 18.0 мм
Мінімальна товщина 16.0 мм
Загальна висота 67.9 мм
Кількість монтажних отворів 6.0 шт
Тип диска Вентильований
Поверхня лакірован
Діаметр монтажного отвору 108.0 мм
Діаметр отвору 154.0 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Кросс-номери | TRW DF6342 |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF6342 |
| Число отверстий | 6 шт |
| Высота | 67.9 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 154 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 18 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Prado, 4Runner, FJ Cruiser |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Идентификатор | 2da5ff07-8435-11eb-adde-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 2 690 ₴





