Вентилятор радіатора NISSENS 85607

3 750 ₴
- Нет в наличии
- Код: 85607
Нет в наличии
3 750 ₴
Вентилятор радіатора NISSENS 85607+380 (68) 000-48-28
ОксанаВентилятор радіатора лів PEUGEOT 206, 206+ 1.1-2.0D 08.98-
Сторона монтажу Лів
Зовнішній діаметр 365.0 мм
Кількість лопастей 8.0 шт
Номінальна потужність 240.0 Вт
Напруга 12.0 В
Кількість контактів 2.0 шт
з корпусом Немає
Тип коробки передач МКПП
Кондиціонування повітря Так
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 85607 |
| Конструктивные особенности | Без резистора |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Диаметр | 385 мм |
| Тип вентилятора | Одинарный |
| Количество лопастей | 8 шт |
| Количество контактов | 2 |
| Потребляемая мощность | 240 Вт |
| Направление вращения | По часовой стрелке |
| Напряжение | 12 В |
| Совместимость с маркой | Peugeot |
| Совместимость с моделью | 206 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | NISSENS |
| Идентификатор | c800c489-8433-11eb-95d5-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 3 750 ₴


