Диск гальмівний TRW DF4312

2 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: DF4312
Нет в наличии
2 220 ₴
Диск гальмівний TRW DF4312+380 (68) 000-48-28
ОксанаДиск гальмівний задн Лівий/Прав VW CALIFORNIA T5 CAMPER, CALIFORNIA T6 CAMPER, MULTIVAN T5, MULTIVAN T6, TRANSPORTER T5, TRANSPORTER T6, TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 1.9D-3.2 04.03-
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу Прав / Лів
Зовнішній діаметр 294.0 мм
Товщина 22.0 мм
Мінімальна товщина 19.5 мм
Загальна висота 44.4 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска Вентильований
Поверхня лакірован
Обробка високовуглецева
Діаметр монтажного отвору 76.0 мм
Діаметр отвору 120.0 мм
Гальмівна система LUCAS / TRW
Гальмівний диск із підшипником Немає
Тип продажу шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF4312 |
| Высота | 44.4 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 120 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 22 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TRW |
| Идентификатор | 2d001641-8435-11eb-9014-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 2 220 ₴


