Колодки гальмівні дискові ZIMMERMANN 228001701

2 830 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 22800.170.1
Нет в наличии
2 830 ₴/комплект
Колодки гальмівні дискові ZIMMERMANN 228001701+380 (68) 000-48-28
ОксанаКолодки гальмівні дискові
ПЕРЕДН SUBARU OUTBACK (BS) 2.5 2014.10-
Висота 58 мм
Гальмівна система HITACHI
Додатковий виріб / додаткова інформація Фото відповідає комплекту постачання
Знак відп. ECE R90 APPROVED
Товщина 17 мм
Ширина 145 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Дисковые |
| Производитель | Zimmermann |
| Код запчасти | 22800.170.1 |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 58 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Совместимость с маркой | Subaru |
| Совместимость с моделью | Impreza, Outback, XV |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ZIMMERMANN |
| Идентификатор | 018ebc62-721c-8574-84b6-c3bdd0203002 |
Информация для заказа
- Цена: 2 830 ₴/комплект


