Диск гальмівний задн лів/прав FORD FOCUS III; FORD USA FOCUS 1.0-Electric 07.10-
Монтажна позиція задн
Сторона монтажу прав / лів
Зовнішній діаметр 271.0 мм
Товщина 11.0 мм
Мінімальна товщина 9.0 мм
Загальна висота 40.8 мм
Кількість монтажних отворів 5.0 шт
Тип диска повний
Поверхня змащений маслом
Діаметр монтажного отвору 63.5 мм
Діаметр отвору 108.0 мм
Гальмівний диск із підшипником Немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0 986 479 763 |
| Высота | 40.8 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Толщина | 11 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Focus |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Идентификатор | a3399693-842f-11eb-80f6-000000003001 |
Информация для заказа
- Цена: 1 720 ₴





