Лампа розжарювання, вказівник повороту Standard допоміжна P21/5W (10 шт, 12 В, 5/21 Вт, тип гнізда: BAY15D ; основна лампа)
Тип лампочки P21/5W
Лінія Standard
Напруга 12.0 В
Номінальна потужність 5 Вт/ 21 Вт
Тип гнізда BAY15D
Тип лампи допоміжна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 7528-02B |
| Производитель | osram |
| Цоколь | P21/5W |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | OSRAM |
| Идентификатор | e3fa8155-8431-11eb-8056-000000003001 |
| Колір колби | Прозорий |
| Назначение | вказівник повороту |
| Напруга V | 12V |
| Мощность | 21/5W |
| Серия | Standart |
| Технология | Накалювання |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴





